I VIRTUALUS VILNIAUS ETAPAS

 

LIETUVOS KALNŲ DVIRAČIŲ MARATONAS 2021

  I-OJO VIRTUALAUS VILNIAUS ETAPO

NUOSTATAI

 

 1. ORGANIZATORIUS

Asociacija “Panevėžio klubas Dviračiai”.

 

 1. APIE

Lietuvos kalnų dviračių maratonas 2021 – tai 5 etapų serija:

 • I Vilniaus etapas (VIRTUALUS)
 • II Klaipėdos etapas (gegužės 30 d.)
 • III Kauno etapas (birželio 27 d.)
 • IV Panevėžio etapas (rugpjūčio 08 d.)
 • V Kėdainių etapas (rugsėjo 5 arba 12 d.)

Kadangi dėl karantino ir renginių ribojimų I-asis etapas negali įvykti gyvai, todėl jis vyks virtualiai. Kad ir kur bebūtum, startuok kartu ir įveik savo I-ąjį Lietuvos kalnų dviračių maratono 2021 etapą, įveikdamas pasirinktą distanciją!

 

 1. I VIRTUALAUS VILNIAUS ETAPO PROGRAMA:

Gegužės 02 d., 09:00 val. virtualaus maratono startas – nuo tada gali įveikti pasirinktą distanciją savo pasirinktu maršrutu. Įveik pasirinktą distanciją iki gegužės 16 d., 22:00 val.

 

 1. DISTANCIJOS

 

Virtualiose varžybose gali dalyvauti kiekvienas: nuo pačio jauniausio iki senjoro, važinėjantis dviračiu laisvalaikiu, mėgėjiškai ar profesionaliai. Minti gali kiekvienas – tereikia pasiimti dviratį ir įveikti pasirinktą distanciją, kaip ir gyvame maratone, taip ir virtualiame rinkis, kiek kilometrų nori įveikti:

4.1. Sporto distancija 60 km.

 

4.2. Mėgėjų distancija 40 km.

 

4.3. Laisvalaikio distancija 20 km.

 

Pasirinktą distanciją įveik bet kur, kur tau patogu ir nesvarbu, ar visas tavo pasirinktas maršrutas drieksis asfaltuotu keliu ar siaurais miško, parko takeliais – svarbiausia įveikti pasirinktą distanciją. Dviračio pasirinkimo galimybės taip pat neribojame – važiuok tiek su mtb, tiek plento, CX, gravel, turistiniais, miesto dviračiais ir pan.

4.4. Komandų įskaita

VIRTUALIAME etape komandinės įskaitos neskaičiuojamos, komandinės įskaitos (SUPERMAXI, vyrų, moterų sporto komandų įskaitos skaičiuojamos tik tada, jei etapas vyksta gyvai).

 

 1. REGISTRACIJA

 

5.1. Registracija vykdoma www.registracija.mtbmaratonas.lt. Oficialus maratono tinklapis – www.mtbmaratonas.lt.

5.2. Bet kokie keitimai registracijos sistemoje gali būti atliekami iki registracijos pabaigos (registracija baigiama likus dienai iki virtualaus etapo pabaigos – gegužės 15 d. 23:59 val.), pranešant el. paštu info@klubasdviraciai.lt

5.3. Dalyvio mokestis pervedamas per “Paysera” sistemą (iškart nukreipiama registruojantis).

5.4. Dalyvis įtraukiamas į virtualių varžybų dalyvių sąrašą tik tinkamai užpildęs registracijos formą ir apmokėjęs simbolinį 5,00 EUR dalyvio mokestį.

5.5. Virtualaus etapo atveju registracija uždaroma likus vienai dienai iki virtualių varžybų pabaigos – gegužės 15 d. 23:59 val.

 

 

 1. DALYVIO MOKESTIS

 

6.1. MOKESTIS VIRTUALIAME ETAPE

 

Dalyvio mokestis
5,00 EUR

6.2. Jei užsiregistravęs asmuo per 1 darbo dieną nesumoka nurodyto starto mokesčio, jis automatiškai šalinamas iš užsiregistravusių dalyvių sąrašų. Toks dalyvis, norėdamas dalyvauti, privalo registruotis iš naujo. Mokėjimas turi būti vykdomas pagal mokėjimo dieną nustatytą starto mokesčio tarifą. Sumokėjus netinkamą starto mokestį, jis  nebus užskaitomas!

 

6.3. Į VIRTUALAUS ETAPO registracijos mokestį įeina:

– įspūdingas etapo atminimo medalis, rėmėjų dovanėlės kiekvienam įveikusiam trasą!

– Specialūs rėmėjų ir partnerių prizai  5 dalyviams kiekvienoje distancijoje (20/40/60 km.)(viso 15 prizų) – laimėtojai bus renkami burtu keliu iš visų dalyvavusių.

6.4. Sumokėtas dalyvio mokestis nėra grąžinamas, įskaitomas už kitą dalyvį ar perkeliamas į kitą etapą.

6.5. Dalyvis sutinka, kad jo pateikiami asmens duomenys bus tvarkomi sklandaus organizuojamų varžybų proceso užtikrinimui, rezultatų užfiksavimui ir pateikimui. Organizatoriai įsipareigoja duomenis tvarkyti tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, saugoti tokia forma, kad duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, negu to reikia tokiems tikslams, dėl kurių šie duomenys buvo surinkti ir tvarkomi.

 

 1. DALYVIŲ ATSAKOMYBĖ, BENDRA INFORMACIJA VIRTUALIAME ETAPE:

 

7.1. Virtualių varžybų dalyviai pilnai atsako už savo sveikatą ir saugumą

7.2. Dalyviams draudžiamas motorizuotos pavaros dviračių naudojimas.

7.3. Dalyvis patvirtina, jog savo pasirinktą distanciją įveiks laikydamasis kelių eismo taisyklių.

7.4. Varžybų dalyvis registruodamasis patvirtina, kad susipažino  su varžybų  nuostatais ir jų laikysis.

 

 1. REZULTATŲ REGISTRACIJA

 

8.1 VIRTUALAUS MARATONO ETAPO rezultatai registruojami tokia tvarka:

 

a. dalyvis fiksuoja savo važiavimą techninėmis priemonėmis (sportiniu laikrodžiu, telefonu ar pan.). Jums tereikia užfiksuoti, kad pravažiavote savo pasirinktą distanciją (20/40/60 km.) gegužės 02 – 16 d.

b. dalyvis savo užfiksuotą važiavimą įkelia į specialiai sukurtą „Google“ formą-anketą, kurioje reikės pasidalinti savo nuvažiuotos distancijos nuoroda iš sportinės programėlės („Strava“ ar pan.) ir nurodyti gyvenamosios vietos adresą. Ši forma skelbiama www.mtbmaratonas.lt ir www.registracija.mtbmaratonas.lt, taip pat Rezultato formą rasite ČIA.

c. jeigu programėle nesinaudoji, tada įveikęs distanciją nufotografuok savo laikrodį ar kitą prietaisą, su kuriuo fiksavai nuvažiuotus kilometrus bei pasidaryk asmenukę po važiavimo ir atsiųsk el. paštu info@klubasdviraciai.lt, taip pat nurodydamas ir savo vardą, pavardę bei gyvenamosios vietos adresą.

d. įveikusiam, užfiksavusiam savo važiavimą dalyviui paštu bus išsiųstas įspūdingas atminimo medalis, dovanėlės, laimėti prizai. Nepamiršk nurodyti savo gyvenamosios vietos adreso, tik tokiu būdu galėsime organizuoti medalių bei dovanėlių pristatymą tau!

 

 1. APDOVANOJIMAS

Visi VIRTUALAUS I-OJO VILNIAUS ETAPO dalyviai, užsiregistravę ir gegužės 02 – 16 d. įveikę pasirinktą distanciją gaus ne tik nuostabų atminimo medalį ir dovanėlių, tačiau galės laimėti ir puikių papildomų prizų, kurie atiteks 5-iems laimingiesiems kiekvienoje distancijoje.

 • 20 km. (5 burtu keliu iš visų dalyvavusių atrinkti laimėtojai)
 • 40 km. (5 burtu keliu iš visų dalyvavusių atrinkti laimėtojai)
 • 60 km. (5 burtu keliu iš visų dalyvavusių atrinkti laimėtojai)

 

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA, kurios metu burtu keliu išrinksime prizų laimėtojus, bus organizuojama virtualiai, kelių dienų bėgyje po virtualaus maratono pabaigos.

 

10. RENKAMŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS

Renkamų asmens duomenų valdytojas yra Panevėžio klubas Dviračiai, tel. +370 698 08225, e-mail:info@klubasdviraciai.lt.